41 Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka”

Dnia 9 marca 2018 r. odbył się szkolny etap 41 Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. Spośród 10 osób z klas IV – VI, jury w składzie p. Hanna Konowrocka, p. Sylwia Mróz i p. Marianna Strupiechowska, przyznało: I miejsce – Julii Jankowskiej, II miejsce – Kamili Perkowskiej, III miejsce – Weronice Pustoła. W etapie gminnym, który w uroczystej oprawie odbył się 15 marca 2018 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Halinowie, naszą placówkę reprezentowały Kamila Perkowska i Weronika Pustoła. Do rywalizacji przystąpiło 8 uczniów z okolicznych szkół. Przy ocenie uczestników konkursu brano pod uwagę: dobór repertuaru, interpretację utworów, kulturę wymowy oraz ogólny wyraz artystyczny. Jury po burzliwych obradach przyznało I miejsce Kamili Perkowskiej. Tym samym szóstoklasistka zakwalifikowała się do etapu powiatowego konkursu, który odbędzie się 27 marca 2018 r. w Miejskim Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim. Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy i życzymy dalszych sukcesów!
Agnieszka Kupiec, Anna Mazur

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (15 votes cast)
41 Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka”, 8.5 out of 10 based on 15 ratingsPowrót do strony głównej