Efektowne zwycięstwo naszych chłopców w turniej piłki nożnej

28 lutego 2018 roku w naszej szkole odbył się Turniej Piłki Halowej chłopców klas IV o Puchar Dyrektora Szkoły, p. Lidii Kołakowskiej. Do wspólnej rywalizacji zaprosiliśmy zaprzyjaźnione szkoły z naszej gminy oraz z Sulejówka. W turnieju wzięło udział łącznie 6 drużyn, które rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym”. Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce, i była jedyną niepokonaną drużyną w tym turnieju. A zagraliśmy w składzie: Nikodem Momot (IVd), Adrian Mirosz (IVd), Piotr Lis (IVd), Szymon Jonasz (IVe), Igor Żychaluk (IVe), Krzysztof Jakubowicz (IVe), Krystian Kalinowski (IVa), Kacper Matusik (IVa), Krzysztof Całkowski (IVc), Adam Rudowicz (Vd), Adam Podgórski (Vd). Cały turniej uświetnił występ grupy tanecznej, prowadzonej przez panią Magdalenę Lesiak. Za co serdecznie dziękujemy!

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce: SP Halinów
II miejsce: SP Brzeziny
III miejsce: SP Cisie
IV miejsce: SP4 Sulejówek
V miejsce: SP Okuniew
VI miejsce: SP3 Sulejówek


Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Organizatorzy: Przemysław Falba i Kamila Sielecka

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (5 votes cast)
Efektowne zwycięstwo naszych chłopców w turniej piłki nożnej, 8.2 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej