Moja wymarzona biblioteka

W czwartek (16.02.2018 r.) zostały rozdane nagrody dla uczestników konkursu bibliotecznego pt: „Moja wymarzona biblioteka”. Choć wszystkie dzieci były zwycięzcami to musieliśmy wybrać trzy najlepsze miejsca i nie będziemy ukrywać, że było ciężko. Oprócz nagrodzonych każdy uczestnik konkursu dostał mały upominek od biblioteki szkolnej do poczytania w wolnej chwili z rodzicami. Mamy nadzieję, że zachęci to tych młodych ludzi do odwiedzenia naszej biblioteki i czytelnictwa w późniejszych latach nauki szkolnej. Wszystkim wygranym gratulujemy i jesteśmy szczęśliwi, że rosną nowe pokolenia młodych czytelników.
Wyniki konkursu w oddziałach zerowych: 1 miejsce Majka Kublik, 2 miejsce Adrianna Barys, 3 miejsce Alicja Rosik. Wyróżnienie: Lila Marzeion, Olaf Paradowski, Nikola Mirosz, Lena Kiczuk
Biblioteka szkolna

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.9/10 (9 votes cast)
Moja wymarzona biblioteka, 8.9 out of 10 based on 9 ratingsPowrót do strony głównej