Czwartoklasiści z wizytą w Akademii Pana Kleksa…

14 lutego 2018 r. uczniowie klas: IVe, IVf i IVg wraz z nauczycielami: p. M. Zakrzewską, p. P. Jurewiczem, p. M. Lesiak i p. W. Augustyniak odbyli niezwykłą podróż do rozśpiewanej i roztańczonej Akademii pana Kleksa. Spektakl przygotowany przez Narodowy Teatr Edukacji im. A. Mickiewicza bardzo spodobał się młodym widzom, którzy żywiołowo reagowali na to, co działo się na scenie. A było na co popatrzeć, bowiem adaptacja sceniczna książki Jana Brzechwy została wzbogacona o tańce, piosenki, efekty specjalne, wiersze J. Tuwima, W. Chotomskiej, J. Brzechwy, dzięki czemu niezwykłe lekcje profesora Ambrożego Kleksa stały się jeszcze bardziej interesujące i pouczające.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (8 votes cast)
Czwartoklasiści z wizytą w Akademii Pana Kleksa…, 10.0 out of 10 based on 8 ratingsPowrót do strony głównej