4 srebrne medale w zawodach pływackich!

16 lutego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowych Indywidualnych Zawodach w Pływaniu, w Mińsku Mazowieckim. Szkołę reprezentowało 8 uczniów. Niewątpliwą „gwiazdą” naszej reprezentacji okazał się Tobiasz Kijewski, uczeń klasy IIIe. Wywalczył 3 srebrne medale: w stylu grzbietowym, klasycznym i dowolnym (25m). Srebrny medal zdobył także Dominik Grzęda (kl. VII b) w stylu dowolnym (50m). IV miejsce w stylu grzbietowym (50 m) zajęła Wera Kijewska (kl. V d), IV miejsce zajął też Wiktor Podrucki (kl. VII b) w stylu dowolnym (50m). I ci uczniowie będą reprezentować naszą szkołę w zawodach regionalnych! Dobrze zaprezentowały się także: Lena Podrucka (kl. V c), Zosia Rosołowska (kl. V d), Zosia Czyżewska (kl. IV b) i Hania Tomaszewska (kl. V c). Wielkie gratulacje należą się wszystkim naszym zawodnikom, ponieważ dla większości z nich były to pierwsze zawody w pływaniu. Musieli zmierzyć się nie tylko z ogromną konkurencją, ale i z wielkim stresem. Najważniejsze jednak jest to, że zdobyli cenne doświadczenie, które pozwoli im lepiej wystartować w przyszłym roku.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Opiekunowie: Kamila Sielecka i Edyta Grzęda

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.9/10 (15 votes cast)
4 srebrne medale w zawodach pływackich!, 9.9 out of 10 based on 15 ratingsPowrót do strony głównej