VI Przegląd Piosenek Świątecznych i Zimowych w Językach Obcych

05 stycznia 2018 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzezinach odbył się VI Przegląd Piosenek Świątecznych i Zimowych w Językach Obcych. Uczniowie startowali w trzech kategoriach : klasy 1-3 i 4-6 szkoły podstawowej oraz klasy 7 szkoły podstawowej z 2 i 3 kl. gimnazjum. Naszą szkołę reprezentowali : solistki – Julia Michalska z klasy VI a, która zaśpiewała piosenkę „Oh, Christmas Tree” w języku angielskim i Urszula Dorosz z klasy VII b, która zaśpiewała kolędę „ Silent Night” w języku angielskim oraz zespół – Weronika Kuka, Marcela Terlecka, Aleksandra Tyczyńska, Sylwia Tomaszewska i Martyna Zbroińska z klasy VII b, który zaśpiewał piosenkę „Eine Muh eine Mäh” w języku niemieckim. W trzech kategoriach nasze reprezentantki były po raz trzeci bezkonkurencyjne i zajęły I miejsca.
Również młodsi uczniowie dzielnie i z dumą reprezentowali naszą szkołę zajmując III miejsca w kategoriach: solistka – Magdalena Antoniuk, klasa III b , która zaśpiewała piosenkę w języku angielskim „Merry Christmas Everyone” oraz zespół – Oliwia Bondyra i Amelia Dziołak z klasy II a, które zaśpiewały piosenkę w języku angielskim „ Rudolph the Red Nosed Reindeer” . Gratulujemy!!!
Organizatorzy: J. Gałązka, M. Rudnik, I. Wierzbicka, K. Zbiciak

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.9/10 (18 votes cast)
VI Przegląd Piosenek Świątecznych i Zimowych w Językach Obcych, 7.9 out of 10 based on 18 ratingsPowrót do strony głównej