Zwycięstwo w Gminnym Turnieju Unihokeja Dziewcząt o Puchar Dyrektora ZSP w Halinowie.

Dnia 21 grudnia 2017 roku po raz pierwszy w historii naszej szkoły na hali sportowej w Halinowie odbył się Gminny Turniej Unihokeja Dziewcząt o Puchar Dyrektora ZSP w Halinowie. W zawodach udział wzięły cztery drużyny: SP Halinów, SP Cisie, SP Brzeziny i SP Okuniew.
Zmagania przebiegły w przyjacielskiej atmosferze. Słowa uznania należą się wszystkim uczestniczkom, które wykazały się dużą kulturą gry. Turniej zakończył się zwycięstwem gospodyń, które pewnie wygrały wszystkie mecze. Zwyciężczynie otrzymały z rąk Pani Dyrektor Lidii Kołakowskiej puchar, zdobywczynie miejsce 1-3 medale, a wszystkie drużyny dyplomy oraz bony na 100 zł do sklepu ze sprzętem do unihokeja od firmy Azetx. Statuetkę dla najlepszej zawodniczki otrzymała Ania Żejmo z Halinowa. Naszą szkołę reprezentowały: Anna Żejmo, Marysia Zimna 7c; Sylwia Tomaszewska 7b; Weronika Sado, Weronika Lis 6a; Tatiana Obal 6c; Wera Kijewska, Oliwia Jakubowicz 5d; Lena Podrucka 5c
Organizator: Przemysław Jurewicz
Wszystkie wyniki oraz więcej zdjęć na blogu „WF z Klasą”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.1/10 (16 votes cast)
Zwycięstwo w Gminnym Turnieju Unihokeja Dziewcząt o Puchar Dyrektora ZSP w Halinowie., 7.1 out of 10 based on 16 ratingsPowrót do strony głównej