Gminna Wigilia

9 grudnia 2017 roku nasza szkoła miała przyjemność gościć mieszkańców Gminy Halinów na corocznej wspólnej Wigilii organizowanej przez Burmistrza Halinowa Adama Ciszkowskiego, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Halinowie Marcina Pietrusińskiego wraz z Radnymi, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Gminne Centrum Kultury. Uroczystość tradycyjne rozpoczął Ksiądz Dziekan Jan Ruciński, który pobłogosławił opłatki. Życzenia od Burmistrza, dzielenie się opłatkiem, kolędy w wykonaniu orkiestry dętej z Okuniewa stworzyły niezapomniany, magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia. To piękna, polska tradycja wspólnych spotkań przy wigilijnym stole.
Zdjęcia Anna Przybysz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (12 votes cast)
Gminna Wigilia, 8.0 out of 10 based on 12 ratingsPowrót do strony głównej