Kiermasz Bożonarodzeniowy

Jak co roku Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Halinowie organizowała w przedświąteczną sobotę kiermasz bożonarodzeniowy oraz gminny konkurs kolęd, pastorałek i piosenek bożonarodzeniowych. Impreza udała się znakomicie. Wspaniałe stoiska ze świątecznymi ozdobami i warsztaty rękodzielnicze odwiedziły liczne grupy rodziców, a konkurs kolęd dostarczył wielu wzruszeń. Wspólne kolędowanie to polska tradycja, którą w naszej szkole szczególnie pielęgnujemy. W konkursie wystąpiło 18 grup w trzech kategoriach wiekowych. Zwycięzcami zostali: grupa dzieci 0 a, grupa uczniów z klasy III b oraz z klasy VI c, a także grupa ze szkoły w Brzezinach. Nagrodę publiczności uzyskała grupa uczniów z klasy II a. Wszystkim serdecznie gratulujemy – dzieciom wspaniałych występów, a ich opiekunom sukcesu wychowawczego. Nagrody w konkursie kolęd sponsorowała Rada Rodziców i Gminne Centrum Kultury w Halinowie.
Szczególne podziękowania i uznanie dla wszystkich rodziców zaangażowanych w organizację kiermaszu i konkursu składa Lidia Kołakowska, dyrektor ZSP Halinowie. A nie jest to, jak wiadomo koniec świątecznych działań Rady Rodziców.
Za zdjęcia dziękujemy pani Annie Przybysz i panu Przemysławowi Jurewiczowi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.1/10 (12 votes cast)
Kiermasz Bożonarodzeniowy, 9.1 out of 10 based on 12 ratingsPowrót do strony głównej