Dzień Pluszowego Misia w 0 C

24.11.2017 dzieci z oddziału 0 „C” razem ze swoją misiową mamą uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem – misiem. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże. A każdy był piękny i wyjątkowy. Dzieci przyniosły również wiersze o misiach, które napisały w domu wspólnie z rodzicami. Pani odczytała wszystkie wiersze, a następnie zerówiaczki uczestniczyły we wspólnych misiowych zabawach, min. układanie misiowych puzzli, wykonanie misia z kółek, wyklejanie konturu misia ścinakami materiałów. Na deser pani poczęstowała wszystkich pysznymi żelkowymi misiami.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Dzień Pluszowego Misia w 0 C, 10.0 out of 10 based on 1 ratingPowrót do strony głównej