Dzień Pluszowego Misia w 0 C

24.11.2017 dzieci z oddziału 0 „C” razem ze swoją misiową mamą uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem – misiem. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże. A każdy był piękny i wyjątkowy. Dzieci przyniosły również wiersze o misiach, które napisały w domu wspólnie z rodzicami. Pani odczytała wszystkie wiersze, a następnie zerówiaczki uczestniczyły we wspólnych misiowych zabawach, min. układanie misiowych puzzli, wykonanie misia z kółek, wyklejanie konturu misia ścinakami materiałów. Na deser pani poczęstowała wszystkich pysznymi żelkowymi misiami.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.5/10 (2 votes cast)
Dzień Pluszowego Misia w 0 C, 5.5 out of 10 based on 2 ratingsPowrót do strony głównej