Klasa II c na zajęciach technicznych w „Majsterkowie”

W listopadowy poranek 2017r. uczniowie klasy II c wybrali się na zajęcia techniczne do Castoramy w Mińsku Mazowieckim. Uczestniczyli tam w ciekawych zajęciach technicznych. W trakcie tych zajęć uczniowie samodzielnie wykonywali ramki do obrazków. Najpierw kleiki i łączyli ze sobą listewki, a następnie ozdabiali i malowali je farbami do drewna. Niektórzy po raz pierwszy mieli okazję używać młotka. Podczas zajęć wszyscy byli bardzo skupieni i pochłonięci pracą. W zajęciach uczestniczyli również opiekunowie, którym sprawiły one podobnie jak dzieciom wiele radości. Uczniowie wrócili do szkoły ogromnie zadowoleni. Planujemy kontynuować tego typu zajęcia.
Wychowawca klasy II c Elżbieta Jerzak

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.7/10 (7 votes cast)
Klasa II c na zajęciach technicznych w „Majsterkowie”, 8.7 out of 10 based on 7 ratingsPowrót do strony głównej