Pasowanie na Ucznia

W dniu 20 października 2017r., odbyła się ważna uroczystość dla wszystkich pierwszoklasistów – Pasowanie na Ucznia. Do tego wydarzenia wszystkie dzieci przygotowywały się od pierwszych dni września. Poznawały swoje prawa i obowiązki, zapoznawały się z zasadami zachowania panującymi w szkole. W tym wyjątkowym dniu pierwszaki w strojach galowych, wyglądali bardzo uroczyście. Wychowawczynie klas pierwszych przygotowały wspólnie z uczniami program artystyczny, w którym brali udział wszyscy pierwszoklasiści. Dzieci zaprezentowały swoje talenty, zdolności i tym samym potwierdziły, że są gotowe stać się uczniami. Ślubowanie odbyło w obecności Sztandaru Szkoły. Było to duże przeżycie dla wszystkich obecnych. Zakończyło się wręczeniem pamiątkowych dyplomów, legitymacji, wspólnym zdjęciem i życzeniami od pani dyrektor. W radosnym nastroju każda klasa udała się do swojej sali na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Wychowawczynie klas I

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
Pasowanie na Ucznia, 10.0 out of 10 based on 3 ratingsPowrót do strony głównej