Konkurs poezji religijnej „Usłysz, Panie, moje słowa”

W październiku odbył się w naszej szkole Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej „Usłysz, Panie, moje słowa” dla uczczenia pontyfikatu Jana Pawła II. Do konkursu przystąpiło 15 uczniów z klas I–III. W etapie szkolnym komisja w składzie: Joanna Gójska, Hanna Konowrocka i Sylwia Mróz przyznała następujące miejsca i wyróżnienia:

I miejsce:
Franciszek Szymankiewicz, Paulina Oswald, Krzysztof Słodownik
II miejsce:
Remigiusz Kuźniar, Magdalena Antoniuk, Aleksandra Gołębiewska
III miejsce:
Zofia Chłopik, Damian Pustoła
Wyróżnienie:
Urszula Wiertlewska, Oliwia Kiczuk

Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowało się troje uczniów, którzy zajęli w szkole I miejsce. Po przesłuchaniu w Katolickim Centrum Edukacyjnym im. ks. Piotra Skargi w Warszawie Paulina Oswald i Krzysztof Słodownik zakwalifikowali się do finału konkursu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.4/10 (5 votes cast)
Konkurs poezji religijnej "Usłysz, Panie, moje słowa", 6.4 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej