I miejsce naszej drużyny w turnieju piłki nożnej

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Halinowie zajęła pierwsze miejsce w turnieju 02.10.17r. w Mrozach, był to pierwszy etap rozgrywek powiatowych w piłce nożnej. Nasi piłkarze bardzo pewnie zwyciężyli z gospodarzem zawodów zdobywając 10 goli. W kolejnym meczu nasi zawodnicy nie zwolnili tempa zdobywając 13 goli! Wygrana w turnieju dała awans do półfinału rozgrywek powiatowych. Szkołę Podstawową w Halinowie reprezentowali: B. Matusik (7 goli), D. Komorek (1 gol), K. Pustoła, B. Zbroiński (6 goli), M. Oliszewski, W. Ostroswki (GK), D. Lema (1 gol), A. Rudowicz (1 gol), M. Krzysztoszek (7 goli), A. Podgórski.
Wyniki grupy V: SP Halinów – SP Mrozy – 10:3; SP Halinów – SP Stojadła – 13:1; SP Mrozy – SP Stojadła – 3:3.
Tabela: 1. SP Halinów – awans do półfinału; 2. SP Mrozy; 3. SP Stojadła
Opiekun: K. Trojniel

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (9 votes cast)
I miejsce naszej drużyny w turnieju piłki nożnej, 9.0 out of 10 based on 9 ratingsPowrót do strony głównej