Dzień Rodziny w klasie I A

13 czerwca 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny klasy I A, podczas której zostały powiązane ze sobą dwa ważne dla dzieci święta: Dzień Matki i Dzień Ojca. Pierwszaki długo przygotowywały się pod okiem wychowawcy, aby tego dnia móc wystąpić przed najważniejszą dla nich publicznością – licznie zgromadzonymi rodzicami i rodzeństwem. Po powitaniu gości rozpoczęła się część artystyczna, podczas której dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Zebrani rodzice i inni członkowie rodzin z uśmiechem na twarzy, z wielką dumą, a nawet z łezką w oku oglądali występy swoich pociech. Dzieci dały wspaniały popis swoich zdolności i umiejętności recytatorskich i wokalnych. Po życzeniach nadszedł czas na wręczenie własnoręcznie przygotowanych upominków dla mam i tatusiów, a także na rozwiązanie zagadki związanej ze znalezieniem przez rodziców obrazu „Moja Ukochana Rodzina” wykonanego przez uczniów. Po części artystycznej wszyscy udali się na pyszny poczęstunek, który przygotowali rodzice. Wspólnie obejrzana została prezentacja multimedialna przygotowana dla wszystkich przez wychowawcę. Spotkanie to było okazją do spędzenia razem miłych chwil, wspólnej zabawy, dawało możliwość złożenia przez dzieci podziękowań swoim rodzicom za troskę, dobre słowo, a przede wszystkim za miłość, której nic nie zastąpi.
Wychowawca Katarzyna Świerczyńska

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/10 (5 votes cast)
Dzień Rodziny w klasie I A, 5.0 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej