Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Zakończenie roku szkolnego miało jak zwykle galowy charakter. Nagrodzeni zostali uczniowie wyróżniający się w różnych dziedzinach życia szkolnego. Były nagrody fundowane przez Samorząd Uczniowski dla najlepszych szkolnych sportowców. Szkoła Języków Obcych nagrodziła najlepszego ucznia w szkole. Markowe zegarki ufundowane przez sponsora otrzymali najlepsi szkolni czytelnicy oraz wolontariusze. Rada Rodziców nagrodziła uczniów o średniej ocen co najmniej 4,75. Uczniowie szczególnie wyróżniający się w nauce i działalności społecznej otrzymali Nagrodę Dyrektora ZSP, a uczniowie klas szóstych o najwyższej średniej otrzymali Nagrodę Burmistrza Halinowa.
Nie zabrakło również gratulacji i podziękowań dla rodziców i od rodziców. A teraz czas na odpoczynek po ciężkiej pracy.
Wakacje, wakacje, wakacje.

Rating: 7.2/10 (30 votes cast)
Zakończenie roku szkolnego 2016/2017, 7.2 out of 10 based on 30 ratings