Nagrody, nagrody, nagrody

W środę 21 czerwca odbył się apel podsumowujący pracę w II semestrze. Nasi uczniowie brali udział w licznych konkursach szkolnych, gminnych, o zasięgu ogólnopolskim. Konkurs recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego, konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych, Olimpus z języka angielskiego, polonistyczno-ekologiczny „Listy do Ziemi”, konkurs poezji patriotycznej „Witaj majowa jutrzenko”. Laureaci zostali nagrodzeni książkami i dyplomami. Upominki otrzymali również uczniowie uhonorowani tytułem „przyrodnik roku” oraz „informatyk roku”. Nagrody dostali najpilniejsi uczniowie p. Hani Konowrockiej i p. Marianny Strupiechowskiej. Wszystkim gratulujemy tak udanego roku.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.4/10 (7 votes cast)
Nagrody, nagrody, nagrody, 9.4 out of 10 based on 7 ratingsPowrót do strony głównej