I miejsce ZSP w Halinowie w Turnieju o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku

Turniej został rozegrany 14.06.2016. Rywalizowano na poziomie klas IV-VI. Organizatorem zawodów była Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku i nauczyciele wychowania fizycznego. Celem turnieju było popularyzacja gry w piłkę nożną, promowanie wśród dzieci sportowej aktywności według zasady fair play oraz propagowanie kulturalnego kibicowania. Mecze były rozgrywane w zespołach 5-cio osobowych (bramkarz + czterech w polu), a każdy mecz trwał 2 x 7 min. Udział w Turnieju wzięły cztery szkoły z Sulejówka, Halinowa i Okuniewa. Każda drużyna została nagrodzona przez Panią Dyrektor Elżbietę Kałużyńską medalami i pucharem. Zwycięstwo w turnieju wywalczyła reprezentacja ZSP w Halinowie w składzie: Bartosz Zbroiński, Bartosz Matusik, Emil Filipowski, Kacper Pustoła, Mateusz Krzysztoszek, Patryk Jarosz, Jakub Gąsiorek i Adrian Rosik.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.4/10 (8 votes cast)
I miejsce ZSP w Halinowie w Turnieju o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, 8.4 out of 10 based on 8 ratingsPowrót do strony głównej