Welcome Holidays – Witajcie Wakacje

Dnia 23 maja 2017r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu z języka angielskiego dla uczniów klas drugich oraz trzecich “Witajcie Wakacje-Karta ze Słowniczka Obrazkowego”. Uczniowie wykonali bardzo ciekawe prace plastyczno-językowe inspirowane tematyką wakacyjną.
Autorzy nagrodzonych prac:
I miejsce-Szymon Jonasz, kl. III e
II miejsce-Antonina Napieraj, kl. II c
III miejsce-Aleksandra Celińska, kl. II b oraz Mateusz Ptaszyński, kl. III f

Wyróżnienia: Antoni Antkowiak, Alan Dzięsław, Łucja Głuchowska, Sylwia Jakubowicz, Aleksander Linde, Maciej Michalak, Paulina Oswald, Michalina Ratyńska, Wiktoria Rosa, Patrycja Siemieniak, Krzyś Słodownik, Bartłomiej Wieczorek, kl. III f
Koordynator konkursu: Magdalena Rudnik; współorganizatorzy: Jacek Gałązka, Kamila Zbiciak

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.9/10 (10 votes cast)
Welcome Holidays - Witajcie Wakacje, 8.9 out of 10 based on 10 ratingsPowrót do strony głównej