Gminny Konkurs Ekologiczny „Ptasia Stołówka”

Konkurs organizowany przez Gminę Halinów w ramach projektu pod nazwą KONKURS PRZYRODNICZY W GMINIE HALINÓW „Z PRZYRODĄ ZA PAN BRAT ”
Przedmiotem konkursu było wykonanie karmnika dla ptaków z materiałów recyklingowych. W konkursie wzięło udział 30 uczniów z klas I – III. Do etapu gminnego zakwalifikowali się: Antoniuk Magdalena, Blicharz Kacper, Górecka Marta, Górecki Mateusz, Kaim Maksymilian, Kiczuk Oliwia, Kwiatkowska Maja, Lis Piotr, Rosa Wiktoria, Sadowski Marcin. Dnia 24.05 17r. Gmina Halinów ogłosiła wyniki konkursu. Uczeń naszej szkoły – Piotr Lis z kl. IIId zdobył drugie miejsce. Pozostałe osoby otrzymały wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Gminny Konkurs Ekologiczny "Ptasia Stołówka", 10.0 out of 10 based on 2 ratingsPowrót do strony głównej