Jesteśmy w finale 34 Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K. Makuszyńskiego

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że dnia 26 maja br. reprezentantka naszej szkoły, Weronika Kuka z VI b, wychowanka p. Iwony Wierzbickiej, została laureatką 34 Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K. Makuszyńskiego w kategorii klas IV- VI. Uczennica znakomicie zaprezentowała jury i zgromadzonej publiczności wiersz Bożeny Piergi pt.„ Jak wygląda strach” oraz fragment prozy Czesława Miłosza pt. „ Krzyś”. Już wkrótce, tj.13 czerwca powalczy o podium w finale konkursu, który odbędzie się w Siedlcach.
Gratulujemy i życzymy kolejnego sukcesu!
Koordynatorzy szkolni

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Jesteśmy w finale 34 Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K. Makuszyńskiego, 10.0 out of 10 based on 2 ratingsPowrót do strony głównej