Gminny Konkurs Matematyczny „Mistrz matematyki”

Gminny Konkurs Matematyczny „Mistrz matematyki”, organizowany przez nauczycielki szkoły w Halinowie adresowany był do uczniów klas drugich i trzecich szkół podstawowych w gminie Halinów. Do udziału w konkursie przystąpili uczniowie ze szkół w Halinowie, Chobocie, Brzezinach i Okuniewie. Konkurs składał się z III etapów. Etap I i II odbywał się w szkołach macierzystych. W II etapie wzięło udział 92 uczniów łącznie ze wszystkich szkół i obu poziomów. Etap III odbył się 23 maja 2017r. w Szkole Podstawowej w Halinowie. W tym etapie wzięło udział 17 uczniów z klas drugich i 19 uczniów z klas trzecich.
Organizatorzy: Agnieszka Podbielska, Iwona Wojtaszek
Wyniki Konkursu „Mistrz Matematyki”
Klasa druga
I miejsce
Paulina Nagraba SP Halinów
Dominika Studniarek SP Okuniew
II miejsce
Aleksandra Gołębiowska SP Halinów
III miejsce
Błażej Jackiewicz SP Okuniew
Antonina Andrusiak SP Halinów
Oliwia Głuchowska SP Brzeziny

Klasa trzecia
I miejsce
Kacper Oczkoś SP Cisie
Kacper Chaberski SP Halinów
II miejsce
Piotr Augustyniak SP Halinów
Kamila Miłosz SP Cisie
III miejsce
Weronika Górska SP Chobot
Jan Górecki SP Halinów

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (6 votes cast)
Gminny Konkurs Matematyczny "Mistrz matematyki", 10.0 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej