Cała Polska pisze Listy dla Ziemi

W bieżącym roku nasza szkoła została zgłoszona udziału w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym pt. „Najpiękniejszy List dla Ziemi 2017”. Chętni uczniowie z klas I-VI w swoich listach nakłaniali rówieśników i dorosłych do proekologicznych działań. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, bo naszą placówkę może reprezentować tylko jedna osoba. Według jurorów najpiękniejszy list dla Ziemi napisała Patrycja Jost – uczennica kl. II e i to ona będzie reprezentowała naszą szkołę w dalszym etapie ogólnopolskiej akcji. W eliminacjach szkolnych zostały także przyznane następujące miejsca i wyróżnienia: w kategorii klas czwartych – I miejsce – Patrycja Mroczek, kl. IVa, wyróżnienie – Weronika Beczek, kl. IVb, w kategorii klas piątych – I miejsce – Grzegorz Pietrzyk, kl. Vc, wyróżnienie – Wiktoria Gładek, kl. Vb, w kategorii klas szóstych – I miejsce – Weronika Karkowska, kl. VIc, wyróżnienie – Laura Korczyk, kl. VId. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. A za Patrycję trzymamy bardzo mocno kciuki.
Koordynatorzy konkursu w klasach IV – VI: nauczyciele języka polskiego i przyrody

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
Cała Polska pisze Listy dla Ziemi, 10.0 out of 10 based on 3 ratingsPowrót do strony głównej