Gminny Konkurs Wiedzy o Polsce

W maju w naszej szkole odbyła się III edycja Gminnego Konkursu Plastycznego „Wiedzy o Polsce”. Do konkursu przystąpiło 42 uczniów ze szkół podstawowych, z terenu gminy Halinów. Celem konkursu było rozbudzanie uczuć patriotycznych oraz rozwijanie indywidualnych uzdolnień i predyspozycji uczniów. Tematem przewodnim były polskie legendy i postacie historyczne.
Laureaci konkursu:
I miejsce – Kinga Sobieszczańska, z ZSP w Halinowie
II miejsce – Ola Adamczyk, z SP w Okuniewie
III miejsce – Antonina Piekucińska z ZSP w Cisiu
Wyróżnienia:
Zofia Nagawska z SP w Okuniewie i Patryk Sobieszczański z ZSP w Halinowie
Organizatorzy: M. Janusz, M.Waszczuk

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (3 votes cast)
Gminny Konkurs Wiedzy o Polsce, 7.0 out of 10 based on 3 ratingsPowrót do strony głównej