Gminne Biegi Przełajowe w Brzezinach

Dnia 25.05.2017 r. na terenie przy Szkole Podstawowej w Brzezinach, przy pięknej pogodzie, odbyły się Gminne Biegi Przełajowe. Uczniowie klas IV rywalizowali na dystansie 600 metrów, a klas VI na dystansie 800 metrów. Do domu wróciliśmy z 6 medalami.
Kategoria dziewczęta klasy IV – II miejsce – Oliwia Jakubowicz 4d. Kategoria chłopcy klasy IV – I miejsce – Adam Rudowicz 4d, III miejsce – Kacper Pustoła 4c. Kategoria chłopcy klasy VI – I miejsce – Łukasz Zięcina 6b, II miejsce – Michał Galemba 6b, III miejsce – Emil Filipowski 6b. Naszą szkołę również reprezentowali: Patrycja Mroczek, Basia Żelazek (4a); Lena Podrucka (4c) Wojciech Ostrowski (4b), Mikołaj Oliszewski, Oliwier Bondyra (4d); Sylwia Tomaszewska, Martyna Zbroińska (6b)
Opiekun: Przemysław Jurewicz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.7/10 (7 votes cast)
Gminne Biegi Przełajowe w Brzezinach, 8.7 out of 10 based on 7 ratingsPowrót do strony głównej