Gabrysia w powiatowym etapie Konkursu Wiedzy Ogólnej – Omnibus

28 kwietnia 30 uczniów z klas V i VI naszej szkoły wzięło udział w szkolnych eliminacjach Konkursu Wiedzy Ogólnej Omnibus 2017r., który jest organizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Mińsku Mazowieckim. Rywalizacja była zacięta. Największą liczbę punktów zdobyła Gabriela Kania z klasy V. Piątoklasistka godnie reprezentowała naszą placówkę w finale X Powiatowego Konkursu Wiedzy Omnibus 2017 w Szkole Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim.

Konkurencja była ogromna. Garbysia godnie reprezentowała naszą szkołę, choć nie udało się stanąć na podium. Liczymy na sukces w przyszłym roku.
Agata Kalita-Babis

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
Gabrysia w powiatowym etapie Konkursu Wiedzy Ogólnej - Omnibus, 10.0 out of 10 based on 3 ratingsPowrót do strony głównej