Bartek Litwińczuk wyróżniony i nagrodzony w Diecezjalnym Konkursie „1/185 – tajemnicze znaki Boga w mojej parafii“

Dnia 12 maja 2017 r. w kaplicy kurialnej diecezji warszawsko – praskiej odbyło się uroczyste zakończenie diecezjalnego konkursu – „1/185 – tajemnicze znaki Boga w mojej parafii”. Praca Bartka Litwińczuka, ucznia klasy VIa, została wyróżniona i nagrodzona. Gratulujemy. Konkurs informatyczno – religijny z okazji dwudziestej piątej rocznicy powstania naszej diecezji był wyjątkowo trudny. W podziękowaniu za udział i wkład pracy organizatorzy obdarowali uczestników upominkami oraz zaprosili do kina na seans filmowy, bowiem każda praca ma wielką wartość.
Małgorzata Cudny

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.6/10 (14 votes cast)
Bartek Litwińczuk wyróżniony i nagrodzony w Diecezjalnym Konkursie „1/185 – tajemnicze znaki Boga w mojej parafii“, 9.6 out of 10 based on 14 ratingsPowrót do strony głównej