„Wielkanocny galimatias” – czyli jak dzieci z 0A przygotowywały się do świąt…

Okres poprzedzający Święta Wielkanocne to nie tylko czas oczekiwania, to także czas radosny, wyjątkowy i bardzo, bardzo kolorowy. Jest to również okres bardzo pracowity… tak też było w przypadku dzieci z grupy 0A. Realizując projekt ”Wielkanocny galimatias” dzieci zasiały owies i rzeżuchę, wykonały wiele „świątecznych” ćwiczeń, przygotowały: pisanki, kurczaczki oraz piękne króliczki. W przypadku tej rozśpiewanej i roztańczonej grupy nie mogliśmy zapomnieć o muzyce, przez cały projekt towarzyszyły nam piosenki „Pisanki Kraszanki” oraz piosenka w języku angielskim „Happy Easter”.


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.7/10 (7 votes cast)
„Wielkanocny galimatias” – czyli jak dzieci z 0A przygotowywały się do świąt..., 7.7 out of 10 based on 7 ratingsPowrót do strony głównej