Bartek ponownie laureatem Gminnego Konkursu Multimedia

Dnia 10 kwietnia 20017 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Cisiu odbył się finał gminnego konkursu MULTIMEDIA przeznaczonego dla uczniów klas IV – VI. Temat tegorocznej edycji brzmiał: „Płynie Wisła płynie…”. Wcześniej uczniowie brali udział w czterech etapach konkursu poświęconych różnym dziedzinom nauki: językowi polskiemu, historii, przyrodzie i matematyce, rozwiązując zadania indywidualnie na komputerze w domu. Do ścisłego finału zakwalifikowało się łącznie 5 osób ze szkół podstawowych w Cisiu, Okuniewie i Halinowie. Naszą placówkę reprezentowali: Bartłomiej Litwińczuk – kl. VIa, Michał Maleńczyk – kl. Va. W finale uczniowie rozwiązywali samodzielnie zadania na komputerze w określonym czasie, co nie było łatwe, gdyż musieli m. in. wykonać projekt gazetki i zredagować sprawozdanie z festynu „Dzień Wisły”, przedstawić krótką historię królowej rzek polskich, a także uporać się z 5 zadaniami z matematyki. Miło nam poinformować, że po raz kolejny, zwycięzcą konkursu MULTIMEDIA 2017, został Bartłomiej Litwińczuk, który uzyskał najwyższą liczbę punktów, będących sumą punktów z wcześniejszych etapów oraz zdobytych w finale. Także w ścisłej czołówce, bo na IV miejscu, znalazł się Michał Maleńczyk. Uwieńczeniem finału były nagrody rzeczowe i dyplomy, które wręczono wszystkim uczestnikom.
Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszych uczniów i życzymy im dalszych sukcesów.
Anna Mazur

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.8/10 (6 votes cast)
Bartek ponownie laureatem Gminnego Konkursu Multimedia, 9.8 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej