Kamila i Weronika laureatkami III edycji Międzyszkolnego Konkursu Pięknego Czytania w języku angielskim!!!

Etap finałowy do III edycji Międzyszkolnego Konkursu Pięknego Czytania w języku angielskim odbył się 22 marca 2017r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Honorowy patronat nad konkursem objął Burmistrz miasta Sulejówek, pan Arkadiusz Śliwa. Naszą szkołę w tych zmaganiach reprezentowały: Lena Podrucka z kl. IVc, Kamila Perkowska z kl. Va oraz Weronika Karkowska z kl. VIc. Jury oceniało dwa elementy: poprawność czytania oraz interpretację czytanego tekstu. Do rywalizacji przystąpiło 27 uczniów aż z 9 szkół podstawowych! Tym bardziej cieszy sukces naszych dziewcząt, które zajęły bardzo wysokie miejsca. Jury przyznało II miejsce Kamili Perkowskiej w kategorii klas piątych oraz III miejsce Weronice Karkowskiej w kategorii klas szóstych. 6 kwietnia 2017r. uczennice uczestniczyły w uroczystości rozdania nagród i dyplomów w Zespole Szkół nr 1 w Sulejówku. Wydarzenie to zostało uświetnione przemową pani dyrektor Hanny Semaniuk oraz występem artystycznym gimnazjalistek, które przedstawiły krótkie skecze w języku angielskim, przygotowane pod czujnym okiem nauczycielki j. angielskiego pani Katarzyny Kucharskiej.
Naszym laureatkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w konkursach językowych!!!
OPIEKUN: M. Rudnik

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (4 votes cast)
Kamila i Weronika laureatkami III edycji Międzyszkolnego Konkursu Pięknego Czytania w języku angielskim!!!, 10.0 out of 10 based on 4 ratingsPowrót do strony głównej