SP Halinów z brązowym medalem mistrzostw powiatu mińskiego w minisiatkówce dziewcząt!

Dnia 7 kwietnia 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Mińsku Mazowieckim odbył się turniej finałowy mistrzostw powiatu w minisiatkówce dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej). W finale spotkały się 4 drużyny: SP1 i SP2 z Mińska Mazowieckiego, SP Halinów oraz SP Kałuszyn.
Drużyny rywalizowały w systemie „każdy z każdym” (z zaliczeniem meczu z poprzedniej rundy). Turniej finałowy stał na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie mecze były bardzo zacięte, pełne emocji i zwrotów akcji. Warto wspomnieć, że większość naszej drużyny stanowiły dziewczęta z klas 5, które były o wiele niższe od rywalek. Mimo tego nie odstawały poziomem sportowym od starszych przeciwniczek, które na co dzień trenują w klasach i klubach sportowych. Wszyscy cieszymy się z tego wspaniałego wyniku i dalej trenujemy z myślą o przyszłorocznych zawodach. Klasyfikacja końcowa: I SP2 Mińsk Mazowiecki, II SP1 Mińsk Mazowiecki, III SP Halinów, IV SP Kałuszyn.
Naszą szkołę reprezentowały: Weronika Lis, Weronika Sado, Ewelina Pieńkowska, Julia Rek (5a); Martyna Pietrzyk (5c); Magda Dobosiewicz (5b); Sylwia Tomaszewska, Marcela Terlecka (6b); Laura Korczyk (6c). Opiekun: Przemysław Jurewicz
Więcej zdjęć oraz wszystkie wyniki na blogu „WF z Klasą”. Wyjazd dziewcząt sponsorowała Rada Rodziców.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (5 votes cast)
SP Halinów z brązowym medalem mistrzostw powiatu mińskiego w minisiatkówce dziewcząt!, 10.0 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej