Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie klas I – III.

Zapraszamy do udziału w gminnym konkursie pt.:”Ptasia stołówka”. Przedmiotem konkursu jest wykonanie karmnika dla ptaków z materiałów recyklingowych. Praca nie może przekroczyć wymiarów 0,5m x 0,5m. Prace składamy do wychowawców klas do 28.04.17r. Do oceny złożonych prac na etapie szkolnym zostanie powołana Szkolna Komisja Konkursu, która wybierze 10 najlepszych prac. Komisja sporządzi protokół z przebiegu konkursu wraz z listą dzieci biorących udział w konkursie i przekaże ją wraz z wybranymi pracami Gminnej Komisji. Rozstrzygnięcie na etapie gminnym nastąpi do dnia 24.05.2017 roku.
Koordynator etapu szkolnego: Joanna Jerzak
Przeczytaj regulamin konkursu —>>>

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (6 votes cast)
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie klas I - III., 7.0 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej