Olbrzymi sukces naszej reprezentacji w unihokeju dziewcząt!

Dnia 23 marca 2017 w Łochowie odbył się kolejny etap rywalizacji międzyszkolnej w unihokeju dziewcząt – mistrzostwa regionu Siedleckiego (półfinał województwa). Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn (mistrzowie wszystkich powiatów z regionu Siedleckiego). Dziewczęta z Halinowa reprezentowały oczywiście powiat miński. Nasza reprezentacja pokazała się z bardzo dobrej strony – wyszła z grupy mając na koncie 2 wygrane oraz remis. Niestety w kolejnym etapie rywalki okazały się zbyt silne i ostatecznie nasza reprezentacja zajęła 4 miejsce w regionie (do dalszego etapu awansuje tylko mistrz regionu), co jest największym sukcesem sportowym naszej szkoły od wielu lat. Dziewczyny grały z wielką determinacją, pokazały olbrzymie serce do walki, stawiając trudne warunki rywalkom, które na co dzień trenują w klubach sportowym w unihokeju. Dziewczęta wróciły do domu bardzo zmęczone, z wieloma siniakami, dały z siebie wszystko!

Bardzo dziękuje Wam za walkę, wiele emocji, wspaniałą postawę. Wszyscy przeżyliśmy piękną przygodę z unihokejem! Jesteśmy z Was dumni! Naszą szkołę reprezentowały: Marysia Zimna, Iza Łanecka, Anna Żejmo (6c); Martyna Zbroińska, Ola Tyczyńska, Sylwia Tomaszewska (6b); Martyna Pietrzyk, Tatiana Obal, Weronika Konowrocka (5c); Julia Rek, Weronika Lis (5a)
Opiekun: Przemysław Jurewicz, zdjęcia: Karol Trojniel Więcej zdjęć na blogu WF z Klasą.
Wyjazd dziewcząt sponsorowała Rada Rodziców. 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.9/10 (15 votes cast)
Olbrzymi sukces naszej reprezentacji w unihokeju dziewcząt!, 7.9 out of 10 based on 15 ratingsPowrót do strony głównej