Finał III edycji Międzyszkolnego Konkursu Pięknego Czytania w języku angielskim

Etap finałowy do III edycji Międzyszkolnego Konkursu Pięknego Czytania w języku angielskim odbył się dnia 22 marca 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Honorowy patronat nad Konkursem objął Burmistrz miasta Sulejówek, pan Arkadiusz Śliwa.
Zadaniem uczniów było odczytanie przed komisją konkursową wybranego we własnym zakresie tekstu pisanego prozą w języku angielskim. Naszą szkołę w tych zmaganiach reprezentowali: Lena Podrucka z kl. IVc, Kamila Perkowska z kl. Va oraz Weronika Karkowska z kl. VIc. Jury oceniało dwa elementy: poprawność czytania oraz interpretację czytanego tekstu. Do Konkursu przystąpiło 27 uczniów aż z 9 szkół podstawowych! Z niecierpliwością czekamy na wyniki!
OPIEKUN: M. Rudnik

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.6/10 (14 votes cast)
Finał III edycji Międzyszkolnego Konkursu Pięknego Czytania w języku angielskim, 8.6 out of 10 based on 14 ratingsPowrót do strony głównej