Sukces Kamili Perkowskiej w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Polskiej Poezji i Prozy ”Po prostu przyjaźń …”

W marcu br. odbyły się eliminacje szkolne do VIII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji i Prozy organizowanego przez SP nr 1 w Mińsku Mazowieckim. Przystąpiło do nich 9 uczniów z klas IV-VI. Po wysłuchaniu przygotowanych przez uczniów tekstów, komisja wyłoniła reprezentantkę do etapu międzyszkolnego oraz przyznała wyróżnienia. Na przesłuchania do Mińska Mazowieckiego pojechała Kamila Perkowska, która znalazła się w gronie wyróżnionych (komisja konkursowa, której przewodniczył znany aktor Jacek Borkowski, nie przyznała I, II i III miejsca – jedynie wyróżnienia). Kamila z wdziękiem i kunsztem zaprezentowała wiersz Teofila Stanisława Nowosielskiego pt. „Owca i pies”.
Serdecznie gratulujemy naszej reprezentantce i życzymy powodzenia w kolejnych edycjach.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.4/10 (12 votes cast)
Sukces Kamili Perkowskiej w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Polskiej Poezji i Prozy ”Po prostu przyjaźń …”, 8.4 out of 10 based on 12 ratingsPowrót do strony głównej