Zwycięstwo naszych dziewcząt w turnieju minisiatkówki!

Dnia 8 marca 2017 r. w hali sportowej naszej szkoły odbył się Gminny Turniej Minisiatkówki Dziewcząt z Okazji Dnia Kobiet. W zawodach udział wzięło pięć drużyn: SP Halinów, SP Okuniew, SP3 Sulejówek oraz dwie drużyny z SP Cisie. Drużyny rywalizowały w systemie „każdy z każdym”. Świetnie zaprezentowała się reprezentacja naszej szkoły, która pewnie wygrała wszystkie mecze, zdobywając pierwsze miejsce w turnieju. W dobrym nastroju czekamy na rozgrywki powiatowe, które odbędą się w naszej szkole w najbliższy wtorek.
Klasyfikacja końcowa:
I SP Halinów
II SP Okuniew
III SP Cisie 2
IV SP3 Sulejówek
V SP Cisie 1


Wszystkie drużyny otrzymały z rąk Pani Dyrektor Lidii Kołakowskiej puchary oraz dyplomy. Dodatkowo statuetkę dla najlepszej zawodniczki turnieju otrzymała Martyna Pietrzyk. Naszą szkołę reprezentowały: Weronika Lis, Ewelina Pieńkowska, Weronika Sado (5a); Martyna Pietrzyka (5c); Sylwia Tomaszewska, Marcela Terlecka (6b)
Opiekun: Przemysław Jurewicz
Więcej zdjęć na blogu „WF z Klasą”.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.1/10 (10 votes cast)
Zwycięstwo naszych dziewcząt w turnieju minisiatkówki!, 7.1 out of 10 based on 10 ratings



Powrót do strony głównej