Etap szkolny Powiatowego Konkursu „Master of English Grammar II”

W dniach 6-7 lutego 2017 r. w Szkole Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Halinowie odbył się etap szkolny Powiatowego Konkursu „Master of English Grammar II” organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Mińsku Mazowieckim. Adresowany był do uczniów klas IV–VI. Przystąpiło do niego 30 osób. Etap szkolny konkursu został przeprowadzony w formie testu gramatycznego, który obejmował zagadnienia zawarte w Regulaminie Konkursu dla poszczególnych kategorii wiekowych. Głównymi celami było doskonalenie umiejętności językowych dzieci oraz budowanie motywacji do nauki języków obcych.
Do II etapu Powiatowego Konkursu „Master of English Grammar II” zakwalifikowali się:
1. Maciej Balcerowski, kl. IVa – 35 pkt
2. Michał Maleńczyk, kl. Va – 48,5 pkt
3. Amelia Zwierz, kl. VId – 70 pkt

W etapie szkolnym wzięli też udział (w kolejności alfabetycznej):

– z klas czwartych: Jagna Bojakowska (kl. IVc) , Wera Kijewska, (kl. IVd), Martyna Kobierska (kl. IVc), Gabriela Kupisz (kl. IVd), Beniamin Kuśmider (kl. IVc), Natalia Romaniuk (kl. IVc), Adam Rudowicz (kl. IVd), Hanna Tomaszewska (kl. IVc), Maja Wójtowicz (kl. IVd), Patrycja Wytrykowska (kl. IVc), Jakub Ziółkowski (kl. IVc);

– z klas piątych: Marta Andrusiuk (kl. Vd), Magdalena Dobosiewicz (kl. Vb), Bartosz Matusik (kl. Vd), Kamila Perkowska (kl. Va), Damian Proczek (kl. Vd), Julia Rek (kl. Va);

– z klas szóstych: Jan Gut (kl. VIc), Weronika Karkowska (kl. VIc), Weronika Kuka (kl. VIb), Bartłomiej Litwińczuk (kl. VIa), Wiktor Podrucki (kl. VIb), Bartosz Prybor (kl. VIa), Maria Przybysz-Bielecka (kl. VId), Hubert Szulim (kl. VIb), Sylwia Tomaszewska (kl. VIb), Natalia Woźniak (kl. VIa).

Organizator etapu szkolnego: Magdalena Rudnik

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (4 votes cast)
Etap szkolny Powiatowego Konkursu „Master of English Grammar II”, 8.0 out of 10 based on 4 ratingsPowrót do strony głównej