SP Halinów mistrzem powiatu mińskiego w unihokeju dziewcząt!

Reprezentacja naszej szkoły w unihokeju dziewcząt po raz pierwszy od wielu lat wzięła udział w rozgrywkach powiatowych organizowanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które w tym roku odbyły się w hali sportowej SP1 w Mińsku Mazowieckim. Ku zaskoczeniu pozostałych uczestniczek turnieju dziewczęta z Halinowa rozegrały wspaniałe, pełne emocji spotkania, co zaowocowało zdobyciem tytułu Mistrza Powiatu oraz awansu do rozgrywek regionalnych.
Naszą szkołę reprezentowały: Weronika Konowrocka, Martyna Pietrzyk, Tatiana Obal (5c); Marysia Zimna, Iza Łanecka, Anna Żejmo (6c); Weronika Lis, Julia Rek (5a); Sylwia Tomaszewska, Martyna Zbroińska, Ola Tyczyńska (6b)
Opiekun: Przemysław Jurewicz. Wszystkie wyniki naszej drużyny oraz zdjęcia dostępne na blogu WF z Klasą.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.9/10 (20 votes cast)
SP Halinów mistrzem powiatu mińskiego w unihokeju dziewcząt!, 8.9 out of 10 based on 20 ratingsPowrót do strony głównej