Akcja Nakrętka – dalej się kręci…

W tym roku szkolnym (2016/2017) naszą ideą jest pomoc potrzebującym z gminy Halinów. Obecnie zbieramy nakrętki dla siedmioletniej Amelki Rak z Cisia. Postanowiłyśmy pomóc rodzicom Amelki zakupić specjalistyczny sprzęt do nauki chodu NF – Walker. Za zgodą ks. J. Rucińskiego – proboszcza parafii p.w. Św. Anny w Długiej Kościelnej, w akcję włączyli się również parafianie. Trudno jest sprecyzować, ile czasu może potrwać akcja. Wszystko zależy od naszego zaangażowania.
W pierwszym semestrze uzbieraliśmy łącznie 1 tonę 277kg.
Takie wyniki osiągaliśmy w skali rocznej. Pobiliśmy kolejny rekord.


To wspaniały sukces, który świadczy o zaangażowaniu i dużej wrażliwości społeczności szkolnej i lokalnej. Kolejny raz bardzo dziękujemy p. Mirosławowi Malka za transport nakrętek do skupu w Dębem Wielkim. Nieocenioną pomoc w akcji Nakrętka ofiarowali nam: p. A. Łukasiewicz, p. T. Żukowska, p. B. Grzegorczyk, p. U. Pastuszak, p. J. Jaszczołt , p. A. Szczepański oraz uczniowie z klasy VId za co serdecznie dziękujemy.
Ile kg nakrętek uda nam się uzbierać do końca roku? To zależy od nas.
W górę serca! W górę dłonie!
Małgorzata Cudny, Justyna Mirosz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (15 votes cast)
Akcja Nakrętka - dalej się kręci…, 8.0 out of 10 based on 15 ratingsPowrót do strony głównej