V Przegląd Piosenek Świątecznych i Zimowych w Językach Obcych

20 stycznia 2017 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzezinach odbył się V Przegląd Piosenek Świątecznych i Zimowych w Językach Obcych. Uczniowie startowali w trzech kategoriach: klasy 1-3 i 4-6 szkoły podstawowej oraz klasy 1-3 gimnazjum. Naszą szkołę reprezentowali : solistka – Julia Michalska z klasy V a, która zaśpiewała piosenkę „Frosty the Snowman” w języku angielskim oraz zespół – Weronika Kuka, Marcela Terlecka, Aleksandra Tyczyńska i Martyna Zbroińska z klasy VI b, który zaśpiewał kolędę „Morgen Kinder wird’s was geben” w języku niemieckim. W obu kategoriach nasze reprezentantki były bezkonkurencyjne i zajęły I miejsca.
Również młodsi uczniowie: solistka – Amelia Dziołak z klasy I a, która zaśpiewała kolędę „ Silent Night” w języku angielskim oraz zespół – Martyna Pustoła , Damian Pustoła, Bartosz Kister i Aleksandra Wójtowicz z klasy I d , który zaśpiewł piosenkę „ Little snowflake” odnieśli sukces i zajęli III miejsce. Gratulujemy!!!
Organizatorzy: J. Gałązka, M. Rudnik, I. Wierzbicka, K. Zbiciak

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.3/10 (16 votes cast)
V Przegląd Piosenek Świątecznych i Zimowych w Językach Obcych, 8.3 out of 10 based on 16 ratingsPowrót do strony głównej