Wielka Fabryka Elfów – Tajemnica zaginionych sań

16 grudnia, tuż przed świętami zerówiaki z grupy 0A i 0C wybrały się na niezapomnianą wycieczkę do krainy elfów. Wszyscy bardzo cieszyli się na to spotkanie i jak się później okazało było ono niezwykłe i niezapomniane. Emocje towarzyszyły nam od samego początku, a Elfy które przywitały nas w Fabryce dbały o to, aby atmosfera tajemniczości panowała od początku do samego końca. Zadanie nie było łatwe, trzeba było znaleźć sanie Mikołaja….przecież bez nich nie będzie gwiazdkowych prezentów. Jednak dzieci jak zawsze spisały się na medal, wszystkie zadania wykonały znakomicie i ostatecznie udało nam się uratować te święta…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.8/10 (4 votes cast)
Wielka Fabryka Elfów – Tajemnica zaginionych sań, 7.8 out of 10 based on 4 ratingsPowrót do strony głównej