W dniach 15 listopada – 7 grudnia 2016 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Halinowie odbył się II Gminny Konkurs „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa w języku angielskim lub niemieckim”. Celem konkursu było doskonalenie umiejętności uczniów w zakresie posługiwania się językiem angielskim i niemieckim oraz poznanie tradycji świątecznych Anglii i Niemiec. Na konkurs wpłynęły 103 prace uczniów z klas IV – VI, a jury miało twardy orzech do zgryzienia.Poznaj zwycięzców konkursu.

Rating: 7.6/10 (10 votes cast)
II Gminny Konkurs „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa w języku angielskim lub niemieckim”, 7.6 out of 10 based on 10 ratings