Z Mikołajem w krainie lodu – wycieczka klas IIe i IIf

Z okazji mikołajek klasy IIe i IIf wybrały się na spotkanie z Mikołajem, który czekał na dzieci w gospodarstwie agroturystycznym „Na KOŃcu wsi” w Brzozówce. Mali artyści wykonali przepiękne i pachnące stroiki świąteczne, które śmiało można nazwać dziełami sztuki. Warsztaty połączone były z animacjami „W krainie lodu”, które w ciekawy sposób łączyły ze sobą różnorodne aktywności. Bajkowe postacie, Elza i Olaf, dostarczyły wszystkim cudownych wrażeń. Na zakończenie Mikołaj w „cudownej maszynie” – dokonał przemiany, spisanych przez dzieci, złych uczynków na dobre i wręczył zachwyconym dzieciakom prezenty.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.6/10 (7 votes cast)
Z Mikołajem w krainie lodu - wycieczka klas IIe i IIf, 4.6 out of 10 based on 7 ratingsPowrót do strony głównej