Dzień Życzliwości i Pozdrowień w klasach IV-VI

„Jest taka piękna kraina,
gdzie dzień się uśmiechem zaczyna.
Kiedy staniemy tak naprzeciw siebie,
Ty uśmiechnij się do mnie, a ja do Ciebie”

Dnia 21 listopada przypada Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Nasza szkoła już po raz drugi włączyła się w obchody tego święta. Organizacją zajął się Samorząd Uczniowski, i przygotował się do tego bardzo solidnie. Kilka dni wcześniej została wystawiona „Skrzynka Życzeń i Pozdrowień”. Uczniowie mogli wrzucać do niej życzliwe liściki i pozdrowienia. Korytarz szkolny zamienił się w „aleję życzliwości” wypełnioną licznymi cytatami i myślami na temat serdeczności. Zorganizowany został kącik fotograficzny, w którym wszyscy mogli robić sobie zdjęcia (z kim tylko chcieli!). Posłuży nam to do stworzenia szkolnej „galerii życzliwości”. Samorząd Uczniowski wręczał także całej społeczności szkolnej symbol życzliwości, czyli „uśmiechnięte buźki” z życzeniami oraz coś słodkiego na poprawę humoru.

Uwieńczeniem obchodów tego święta był apel przygotowany przez SU i klasę IVb. Zostały m.in. rozdane dyplomy dla najżyczliwszych osób z poszczególnych klas. Oto wyróżnieni: Przemek Szczygielski IVa, Karolina Lachowska IVb, Lena Podrucka IVc, Maja Wójtowicz IVd, Weronika Sado Va, Magda Dobosiewicz Vb, Roksana Szulich Vc, Marta Andrusiuk Vd, Klaudia Kaługa VIa, Ola Tyczyńska VIb, Marysia Zimna VIc i Jagna Mańczyńska VId. Uhonorowane zostały także nasze dwie najżyczliwsze pod słońcem panie dyrektor: Lidia Kołakowska i Ewa Kupiec.
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy, że dzięki Wam ten dzień był taki niezwykły: pełen uśmiechu i pozytywnej energii. A więc bądźcie życzliwi i nie tylko dzisiaj, ale przez cały rok!!!
Opiekunowie: Kamila Sielecka i Przemysłąw Jurewicz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.1/10 (13 votes cast)
Dzień Życzliwości i Pozdrowień w klasach IV-VI, 9.1 out of 10 based on 13 ratingsPowrót do strony głównej