Konkurs plastyczny na najładniejszą zakładkę do książki Kornela Makuszyńskiego.

Konkurs plastyczny na najładniejszą zakładkę do książki Kornela Makuszyńskiego – konkurs zorganizowany z okazji 95 lecia naszej szkoły. EDYCJA OKOLICZNOŚCIOWA. W konkursie wzięło udział 92 uczniów z klas I-VI.


Oto wyniki konkursu:

Klasy I-III
I miejsce – Patryk Jerzak kl. IIIc,
Rafał Luśnia kl. IIb,
Oliwia Kiczuk kl. Ib
II miejsce – Sylwia Jakubowicz kl. IIIg,
Magdalena Czerkas kl. IIb,
Julia Przybysz- Bielecka kl. IIIf
III miejsce – Dominika Siembab kl. IIc,
Krzysztof Słodownik kl. IIc,
Mateusz Ptaszyński kl. IIIf,
Jan Żelazek kl. IIIc

Wyróżnienia:
Maja Maleńczyk kl. Ic, Gabriela Janusz kl. IIf, Antoni Antkowiak kl. IIIf, Amelia Sobczyk kl. IIIc, Grzegorz Górecki kl. Ic, Gabriela Nowak kl. IIa, Patrycja Siemieniak kl. IIc, Aleksander Wiśniewski kl. IIIc, Adam Jerzak kl. IIa, Paweł Kamiński kl. Ia, Anna Roguszewska kl. Ic, Klara Wojda kl. IIe, Ola Gołębiewska kl. IIc, Zuzanna Magierek kl. IIc, Magdalena Antoniuk kl. IIb, Maja Kwiatkowska kl. IIc, Dominika Starczyk kl. IIIf, Norbert Szuba kl. IIIg, Patrycja Kosiorek kl. IIIg, Łucja Głuchowska kl. IIb, Oliwia Bondyra kl. Ia, Zuzanna Łabędź kl. IIa, Wiktoria Zdun kl. Ia, Zuzanna Zdun kl. IIa, Alan Dzięsław kl. IIc, Maksymilian Kaim kl. IIa, Bartłomiej Wieczorek kl. IIIf, Anna Parzyszek kl. Ia.

Klasy IV-VI
I miejsce – Zuzanna Murakowska – kl. VIb
II miejsce – Weronika Kuka – kl. VIb
III miejsce – Maria Przybysz – Bielecka – kl. VId

Wyróżnienia:
Natalia Starzyńska – kl. IVc
Maja Woźniak – kl.VId
Maja Wójtowicz – kl.IVd
Barbara Żelazek – kl. IVa
Podczas apelu zostały uczniom wręczone dyplomy i nagrody. Wszystkim bardzo dziękujemy za liczny udział w konkursie oraz piękne zakładki.
ORGANIZATORZY:
M. CUDNY, J. MIROSZ, M. PODOLAK

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.7/10 (11 votes cast)
Konkurs plastyczny na najładniejszą zakładkę do książki Kornela Makuszyńskiego., 8.7 out of 10 based on 11 ratingsPowrót do strony głównej