Mamy III miejsce w Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania Prozy Henryka Sienkiewicza

W listopadzie br. Biblioteka Pedagogiczna w Mińsku Mazowieckim zaprosiła uczniów powiatu mińskiego do udziału w Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania Prozy Henryka Sienkiewicza. W naszej szkole odbyły się eliminacje wstępne, podczas których wyłoniono dwie reprezentantki do etapu międzyszkolnego. Na przesłuchania do Mińska Mazowieckiego pojechały Kamila Perkowska i Roksana Szulich. Miło jest poinformować wszystkich, że w konkursie tym Kamila Perkowska zajęła III miejsce, a konkurencja była ogromna, ponieważ w eliminacjach międzyszkolnych wzięło udział 101 uczniów z całego powiatu mińskiego. Bardzo dziękujemy naszym reprezentantkom i życzymy im powodzenia w kolejnych konkursach.
Małgorzata Podolak

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.4/10 (11 votes cast)
Mamy III miejsce w Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania Prozy Henryka Sienkiewicza, 8.4 out of 10 based on 11 ratingsPowrót do strony głównej