Złotówkowe Kilometry Caritas – Kilometrami Dobra

W kwietniu 2016r. nasza szkoła włączyła się do Ogólnopolskiej Kampanii – KILOMETRY CARITAS. Dnia 24 maja 2016r. odbyło się zakończenie szkolnej akcji „Złoty Kilometr Młodych – HALINÓW 2016”. Podczas uroczystego ogłoszenia wyników balony pękały niczym salwy armatnie, a suma uzbieranych złotówek okazała się dla wielu zaskakująca. Wspólnie uzbieraliśmy bowiem 100 m 59 cm = 4426 zł! Kilometry Caritas stały się więc Kilometrami Dobra.
Dnia 29 maja 2016r. odbyła się w Warszawie impreza plenerowa, w czasie której podsumowano minifinał. Na zakończenie Pikniku ogłoszono wyniki. Nasza szkoła zajęła II miejsce, otrzymaliśmy też puchar oraz nagrodę pieniężną, która została przeznaczona na zakup 2 mikrofonów bezprzedwodowych. Jaka jest ich zaleta? „Mikrofony bezprzewodowe umożliwiają swobodne poruszanie się, likwidują plątaninę kabli, pozwalają na szybką instalację nagłośnienia, zapewniają wyższy poziom bezpieczeństwa dzięki izolacji galwanicznej”.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzinom za udział w tej pięknej akcji.
KOORDYNATORZY AKCJI:
M. CUDNY, A. BONDYRA

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (13 votes cast)
Złotówkowe Kilometry Caritas – Kilometrami Dobra, 9.0 out of 10 based on 13 ratingsPowrót do strony głównej