Jesienna wycieczka grup 0a i 0c

Po raz kolejny w tym roku szkolnym, grupy 0a i 0c wybrały się na wspólną wycieczkę. Za cel podróży obraliśmy farmę nauki i zabawy „Cztery Pory Roku” w Warszawie. Na miejscu zobaczyliśmy, jak żyją zwierzęta: świnie, owce, kury, kaczki, indyki, konie, świnki morskie i króliki oraz otrzymaliśmy porcję ciekawej wiedzy o miłych mieszkańcach farmy. Niecodzienną atrakcją było wekowanie warzyw w słoiki, które zabraliśmy do naszych domów oraz wspólne przygotowywanie pysznego soku jabłkowo-marchwiowego. Pobyt na farmie umiliła nam przejażdżka kucykiem i ciepła zupa pomidorowa zjedzona w wiejskiej, klimatycznej chacie. Naszą wycieczkę możemy zaliczyć do bardzo udanych. Mimo, że pogoda nie dopisała wszyscy doskonale bawiliśmy się.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.7/10 (7 votes cast)
Jesienna wycieczka grup 0a i 0c, 7.7 out of 10 based on 7 ratingsPowrót do strony głównej