Gminne obchody Dnia Edukacji – 14 października 2016

Dnia 14 X 2016 r. nasza placówka była gospodarzem Gminnych Obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Dyrektor Zespołu p. Lidia Kołakowska powitała przybyłych na uroczystość dostojnych gości: władze Halinowa, posłów na Sejm i do Senatu RP, przedstawicieli: Mazowieckiego Kuratorium Oświaty, Starostwa Powiatowego, radnych powiatu mińskiego, Rady Miejskiej w Halinowie, dyrektor PPPP Sulejówku, przedstawicieli: związków zawodowych, gminnych jednostek organizacyjnych, policji, straży pożarnej, banku, Biblioteki Publicznej w Halinowie, organizacji pozarządowych, oświaty niepublicznej, Rady Rodziców, księży, sołtysów i dziennikarzy.
Burmistrz Halinowa p. Adam Ciszkowski wraz z p. Katarzyną Targońską – kierownikiem Referatu Edukacji i Polityki Społecznej w Urzędzie Miejskim w Halinowie pogratulowali nauczycielom z terenu naszej Gminy uzyskania wyższych stopni awansu zawodowego. Następnie wręczono Nagrody Burmistrza wyróżniającym się w pracy nauczycielom. Pan Adam Ciszkowski odczytał także listy gratulacyjne od: p. Marii Koc wicemarszałek Senatu RP oraz p. Daniela Milewskiego posła na Sejm RP.Następnie głos zabrali:
– p. Barbara Kosowska – przedstawicielka Biura Poselskiego p. Julii Pitery,
– p. Aleksandra Gnyź – przedstawicielka Mazowieckiego Kuratorium Oświaty,
– p. Andrzej Milczarek – przedstawiciel OSP w Okuniewie,
– p. Anna Padzik – dyrektor PPP w Sulejówku, którzy podobnie jak burmistrz Halinowa – życzyli nauczycielom wszystkiego najlepszego z okazji DEN.
Ten miły dzień uświetniły występy: dziewczęcej grupy tanecznej, obecnych mistrzów Polski oraz zespołu muzyczno – wokalnego „Idylla”.
Tegoroczne obchody DEN miały bogaty w wydarzenia przebieg , toteż na długo zapiszą się w pamięci naszej lokalnej społeczności.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.3/10 (15 votes cast)
Gminne obchody Dnia Edukacji - 14 października 2016, 7.3 out of 10 based on 15 ratingsPowrót do strony głównej