Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej

Konkurs poezji religijnej „Usłysz, Panie, moje słowa”, jak co roku, organizowany jest w październiku przez Edukacyjny Zespół Katolicki dla uczczenia pontyfikatu Jana Pawła II. Do etapu szkolnego, który odbył się 5 października, przystąpiło 14 uczniów z klas I–III.

Komisja przyznała następujące miejsca i wyróżnienia:

I miejsce Adam Kulik kl. IIe
Paulina Oswald kl. IIb
Aleksandra Pietrak kl. IIIb

II miejsce Oliwia Kiczuk kl. Ib
Magda Czerkas kl. IIb
Julia Jankowska kl. IIIb

III miejsce Lena Suchożebrska kl. Ib
Aleksandra Wójtowicz kl. Id
Damian Pustoła kl. Id

Wyróżnienie Oliwia Bondyra kl. Ia
Maja Maleńczyk kl. Ic
Wiktoria Szulich kl. IIb
II etap konkursu odbył się 15 października w Katolickim Zespole Edukacyjnym w Warszawie. Naszą szkołę reprezentowali: Adam Kulik, Paulina Oswald i Aleksandra Pietrak. Do finału konkursu zakwalifikował się Adam Kulik.
Katecheci klas I–III

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.1/10 (8 votes cast)
Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej, 4.1 out of 10 based on 8 ratingsPowrót do strony głównej